9mm

9mm HD 1.0.1

Rozpraw się z gangsterami w krwawej strzelance na Android

9mm to zręcznościowa gra na Android osadzona w klimatach rodem z gangsterskiego filmu. Gra wyróżnia się doskonałą grafiką i wyjątkowo dynamiczną rozgrywką. Jeśli lubisz krwawe strzelanki, dobrą muzykę i rozgrywkę na najwyższym poziome, to 9mm jest dla Ciebie pozycją obowiązkową! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika i animacje
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa
  • Duża dynamika

Wady

  • Gra jest brutalna, a język wulgarny

Bardzo dobry
8

9mm to zręcznościowa gra na Android osadzona w klimatach rodem z gangsterskiego filmu. Gra wyróżnia się doskonałą grafiką i wyjątkowo dynamiczną rozgrywką. Jeśli lubisz krwawe strzelanki, dobrą muzykę i rozgrywkę na najwyższym poziome, to 9mm jest dla Ciebie pozycją obowiązkową!

9mm na Android to kolejna gra, która udawania, że nie trzeba mieć super komputera czy konsoli, aby grać w świetne gry. Wcielisz się w niej w postać policjanta, który jest szefem specjalnego policyjnego oddziału walczącego z najgorszymi typami przestępców. To co wyróżnia naszego bohatera spośród innych glin jest to, że lubi on działać poza granicami prawa...

W 9mm, jak na prawdziwą strzelankę przystało, przyjdzie Ci zmierzyć się z niezliczoną liczbą wrogów. Będą nimi dilerzy, handlarze bronią, alfonsi i mafijni bossowie. Dzięki dosyć dużemu arsenałowi broni łatwiej będzie się ich pozbyć. Jednak 9mm to nie tylko strzelanie - niektórych z podejrzanych musisz dostarczyć żywych na policję, tak, aby móc ich później przesłuchać. Akcje, które musi wykonać nasz bohater są jednak zazwyczaj skupione wokół eliminacji mafiozów.

Osobno warto wspomnieć o świetnej ścieżce dźwiękowej. Swoje utwory udostępnili do niej tacy artyści jak Freeway & Jake One, Beanie Sigel czy Apathy. Trzeba przyznać, że od strony muzycznej, gra prezentuje się nie gorzej niż od strony graficznej.

9mm to świetna produkcja, którą powinni znać przede wszystkim fani GTA. Gra dostarczy wielu emocji, a dzięki świetnemu soundtracki łatwiej wczuć się w klimat. Jeśli pasjonujesz się takimi grami, to z pewnością warto wydać na 9mm te kilka złotych!

9mm

Download

9mm HD 1.0.1